fbpx

Olga & Krzysiek

Olga & Krzysiek
Wymarzyliśmy sobie sesję zdjęciową z okazji rocznicy ślubu - naturalną, romantyczną, najpiękniejszą 🙂 wybór fotografa był dość oczywisty, wybór miejsca też nie stanowił problemu. A efekt? Pachnące lawendą, rozgrzane lipcowym słońcem spełnienie naszego małego marzenia 🙂 dziękujemy że uchwyciłeś to, co dla nas najważniejsze!
Olga & Krzysiek

Dominika & Kuba

Dominika & Kuba
Najlepszy fotograf na świecie, to za mało powiedziane. Sprawia, że twój wyjątkowy dzień jest piękny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Współpraca z nim to sama przyjemność, jest jak niezwykłe tło dla ważnego wydarzenia. Zdjęcia są tak piękne, że chce się je non stop oglądać♥. Jest najlepszy, DZIĘKUJEMY 
Dominika & Kuba

Paulina & Maciek

Paulina & Maciek
Piotrek zrealizował nam przepiękną sesję narzeczeńską i jeszcze piękniejszą ślubną! To fotograf, przy którym nie ma mowy o spięciu czy krępowaniu się, absolutnie, a zdjęcia wyjdą piękne nawet jak po prostu sobie stoisz ! Jestem bardzo zadowolona, że to właśnie jemu powierzyliśmy zrobienie fotorelacji z naszego najważniejszego dnia, z perspektywy czasu nie wyobrażam sobie że mogłoby być inaczej. Jeszcze raz dziękuję 
Paulina & Maciek

Ania & Dawid

Ania & Dawid
Nasz ślub odbył się 6 maja 2017r. I po współpracy z Piotrkiem śmiało mogę stwierdzić że 5 gwiazdek to stanowczo za mało! Profesjonalne podejście do pracy, świetne oko, genialna atmosfera to cechy które doskonale pasują do Piotra. Nie żałowałam ani przez chwilę, że to własnie Jego wybrałam do uwiecznienia jednego z najważniejszych dni w moim życiu. Z czystego serca polecam Koto Foto parom, które chcą zobaczyć magię na swoich zdjęciach. Dziękujemy Piotrek!
Ania & Dawid

Justyna & Andrzej

Justyna & Andrzej
Nasz Ślub odbył się 10-go września 2016 roku. To był jeden z Najpiękniejszych dni w Naszym życiu , dzięki Piotrkowi był jeszcze piękniejszy. Współpraca z Nim była cudowna to człowiek o ciepłym sercu. Naszym skromnym zdaniem to artysta łapie chwile, emocje tak proste tak naturalne a za razem najpiękniejsze. Po obejrzeniu naszych zdjęć ze ślubu i pleneru byliśmy wzruszeni i szczęśliwi. Wspomnienia na cale życie . Koto Foto NAJLEPSZY!!! '' Największe bogactwo to robienie tego , co kochasz ".-Colin P.Sisson Pozdrawiamy serdecznie.
Justyna & Andrzej

Kasia i Piotrek

Kasia i Piotrek
Piotr towarzyszył nam w dniu naszego ślubu oraz na sesji poślubnej. Jest on wspaniałym człowiekiem a przede wszystkim genialnym fotografem :) potrafi uchwycic najpiękniejsze momenty w odpowiedni sposob. Jestesmy bardzo zadowoleni ze współpracy i wszystkim serdecznie polecamy!
Kasia i Piotrek

Monika i Marek

Monika i Marek
To najbardziej profesjonalny fotograf z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Do tego niesamowicie przesympatyczny! Jak dla mnie pełna profeska z dużą nutą otwartości na drugiego człowieka! Za nami fantastyczna sesja ślubna i plenerowa. A wkrótce może i jakaś rodzinna.
Monika i Marek

Emilka i Darek

Emilka i Darek
Super fotograf! Pełna profeska! nie wspominając już o fotkach. Wszyscy wokół, łącznie z nami, byli mega podjarani. Album piękny, na wieczną pamiątkę. Polecam na maxa.
Emilka i Darek

Kasia i Paweł

Kasia i Paweł
Profesjonalizm, zaangażowanie i pasja- to cechy najlepiej opisujące "Kota". Najlepszy fotograf ślubny i nie tylko, z jakim mieliśmy możliwość współpracować! Dzięki Piotrkowi mamy pamiątkę, do której zawsze wracamy z wielkim sentymentem i wzruszeniem.
Kasia i Paweł

Kamila i Adam

Kamila i Adam
Pełen profesjonalizm, a jednocześnie świetna zabawa! Piotrek sprawdza się w każdej sytuacji. Wesele, sesja "brzuszkowa" czy praca z Maluszkiem mu nie straszne. Dzięki niemu najważniejsze chwile naszego życia zawsze bedą z nami. Szczerze polecamy.
Kamila i Adam